Nasze biuro podróży

jest licencjonowanym organizatorem turystyki, wpisanym do Rejestru Organizatorów i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod nr 3/13. Posiadamy wszystkie wymagane prawem gwarancje finansowe i ubezpieczenia niezbędne do prowadzenia działalności turystycznej.

Kierunki
wycieczki szkolne

Specjalizujemy się w organizowaniu tanich samolotowych wycieczek szkolnych do różnych miast Europy. Oferta skierowana jest do wszystkich rodzajów szkół (organizujemy także wycieczki dla zorganizowanych grup nauczycielskich). Korzystamy ze wszystkich polskich lotnisk.

transport samolotowy

Bazujemy na transporcie lotniczym, przy zachowaniu, a często obniżeniu ceny w stosunku do porównywalnych wycieczek autobusowych. Unikamy przy tym długich, męczących podróży autokarem, zabierających często połowę czasu przeznaczonego na wycieczkę.

transport samolotowy

Każda wycieczka - termin, program zwiedzania, rodzaj zakwaterowania i wyżywienia, cena - dobierana jest indywidualnie, według potrzeb, preferencji i zainteresowań grupy oraz założonego budżetu, a także dostępności połączeń lotniczych i wieku uczestników oraz liczebności grupy.

Wyjazdy organizowane przez nasze biuro są imprezami "szytymi na miarę", tzn. kalkulacje kosztów wycieczki przygotowujemy osobno i indywidualnie dla każdej z grup. Na ostateczną cenę wpływ mają przede wszystkim takie czynniki, jak:

docelowa liczebność grupy,

wiek uczestników – ilość osób poniżej i powyżej 16 roku życia w momencie rozpoczęcia wycieczki, ilość osób dorosłych,

ilość opiekunów/nauczycieli,

rodzaj zakwaterowania – hostel lub hotel,

rodzaj wyżywienia – HB (śniadania i obiadokolacje) lub pełne (śniadania, obiady i kolacje),

termin wycieczki – czy w trakcie tygodnia, czy w weekend, w którym miesiącu,

program zwiedzania – czy ma obejmować jakieś atrakcje dodatkowo płatne,

lotnisko w Polsce, z którego startujemy i na którym lądujemy

Parametry typowej wycieczki:

ilość Uczestników: min. 20, max. 50

czas trwania: 2-6 dni

terminy: cały rok

miejsce zbiórki i zakończenia wycieczki: wybrane lotnisko w Polsce

przeloty w 2 strony rejsowymi liniami lotniczymi

zakwaterowanie: wg wybranej opcji

wyżywienie: wg wybranej opcji

w cenie także: transfery lotniskowe, bilety komunikacji miejskiej, ubezpieczenie KL, KR, NNW i Bagaż, opieka pilota, program zwiedzania (do ustalenia), opiekunowie gratis

Przykładowe programy wycieczek:

Pobierz

Program zwiedzania układany jest zawsze pod kątem wymagań i w porozumieniu z naszym Klientem. Nie narzucamy swoich tras ani obiektów do zwiedzania, jedynym ograniczeniem dla nas jest czas, który mamy przeznaczony na zwiedzanie. Oczywiście, proponujemy opracowane przez nas plany wycieczek zawierające najważniejsze atrakcje turystyczne danego miasta. Mogą one stanowić bazę wyjściową do opracowania konkretnego, szczegółowego planu imprezy. Możemy do nich wprowadzać wszelkie modyfikacje ze względu na preferencje grupy odnośnie zwiedzanych obiektów.

W celu uzyskania szczegółowej oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym biurem